Şekerbank
Tofidas1

TürkTraktör 1 Milyonuncu Traktörü ile Tarsus’ta

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TürkTraktör 1 Milyonuncu Traktörü ile Tarsus’ta
Tofidas3

Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu TürkTraktör’ün 68 yıllık köklü geçmişinin simgesi olan 1 milyonuncu traktörü Tarsuslularla buluştu. Kuruluşundan bugüne tarım sektörüne yön veren yüzlerce yeniliği hayata geçiren TürkTraktör, düzenlediği etkinliğinde 1 milyonuncu traktörü ile katılımcıları bir araya getirdi. Etkinlikte ziyaretçiler, TürkTraktör’ün dijital uygulaması TarlamCepte ve 1 milyonuncu traktör hakkında bilgi sahibi olurken düzenlenecek çekilişle traktör sahibi olma şansını da yakaladı.

Tarımı verimlilikle dönüştürüp çiftçiyi geleceğe hazırlama misyonuyla çalıştıklarını belirten TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, “68 yıldır amacımız Türk çiftçisinin her ihtiyacında yanında olabilmek ve çiftçimize her zaman en iyisini sunmak. Bu anlayıştan hareketle, güçlü olduğu kadar esnek üretim kapasitemizle 1 milyonuncu traktörü üretmek gurur dolu hikayemizdeki en kıymetli sayfalardan biri oldu. Şirket tarihimiz boyunca bu noktaya gelmemize vesile olan eski, yeni tüm çalışanlarımıza, paydaşlarımıza ve hissedarlarımıza bu gururu armağan ediyoruz” dedi.

1 milyonuncu traktörü düzenledikleri etkinlik ile Tarsus’ta sergilemekten dolayı büyük bir heyecan ve mutluluk yaşadıklarını ifade eden Canbeyli sözlerini şöyle sürdürdü: “Lansmanını gerçekleştirdiğimiz andan itibaren büyük bir teveccüh gördüğümüz 1 milyonuncu traktörümüzü şimdi Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle çiftçilerimizin huzuruna sunuyoruz. Etkinliğimize gelen ziyaretçiler hem 1 milyonuncu traktörümüzün sahadaki performansını deneyimleyecek hem de mobil uygulamamız TarlamCepte’nin ayrıcalıklı özelliklerinden faydalanabilecekler. Umuyorum ki üreteceğimiz iki, üç milyonuncu traktörlerimizle de böylesi keyifli etkinliklerde bir araya geleceğiz.”

Etkinlik İki Gün Sürdü

Zahiroğulları bayisinin ev sahipliği yaptığı, TürkTraktör’ün 1 Milyonuncu Traktör etkinliği 22-23 Haziran tarihlerinde düzenlendi. İlk gün Ulu Camii Önü Bedesten yanında saat 09:00-17:00 arası 1 Milyonuncu Traktör sergilenirken, katılımcılara Tarlam Cepte uygulamasının yüklenmesi yapıldı. İkinci gün ise Adana’da Karataş Yolu üzeri, Doğankent Girişi Polis Kontrol Noktası karşısında düzenlenen etkinlik saat 10:00’dan 15:00’a kadar sürdü. Ziyaretçiler traktör ve ekipmanlar hakkında bilgilendirilirken saat 10:30 ile 13:00 arası tarlada traktörleri deneyimleme imkânı da buldular. 

Çekilişle Hediye Traktör Kazanma Şansı

1 milyonuncu traktörün sergilendiği etkinlik alanına gelen misafirleri bir de sürpriz karşıladı. TarlamCepte uygulamasını yükleyenler arasında yapılacak çekilişle ziyaretçiler, sürpriz ödüllere sahip olma şansı yakaladılar. Çekiliş sonucunda 1 adet traktör, 1 adet 3.5 ton römork, 2 adet 3-12 inç pulluk, 5 adet manuel dümenleme kiti AV-MAP, 10 adet TürkTraktör Bakım Kiti ve 20 adet maket traktör verilecek. 

Kaynak:Tarım Pusulası


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kurban Kesimi Yüzde 25 AzalacakÖnceki Haber

Kurban Kesimi Yüzde 25 Azalacak

Bolu Ovasında Vakti Hasat YaklaşıyorSonraki Haber

Bolu Ovasında Vakti Hasat Yaklaşıyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar