Şekerbank

Manisa Büyükşehir Üreticilere Desteğini Sürdürüyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Manisa Büyükşehir Üreticilere Desteğini Sürdürüyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi hasat döneminde üreticilerin kullanımı için dağıtıma başladığı koruyucu ekipmanlar, Saruhanlı ilçesinde Büyükbelen, Heybeli ve Alibeyli Mahallelerindeki üreticilere de teslim edildi. Zeytin hasadı yapan üreticileri tarlalarında ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ve beraberindeki heyet, hasat yapan üreticilere koruyucu ekipmanlarını teslim etti.
Tofidass

Manisa tarımının artması ve geliştirilmesi için kırsal kalkınmaya ve üreticilere desteğini sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, üreticilerin güvenle hasat yapmaları için sürdürdüğü koruyucu ekipmanların dağıtımını Saruhanlı ilçesinde sürdürdü. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta ile birlikte Saruhanlı ilçesine bağlı Büyükbelen, Heybeli ve Alibeyli mahallerinde zeytin hasadında çalışan üreticileri ziyaret ederek, koruyucu ekipmanlarını teslim etti.

Başkan Ergün’ün selamlarını iletti, ekipmanları dağıttı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, hasat yapan çiftçileri tarlalarında ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten, kolaylıklar dileyen, bereketli bir hasat temennisinde bulunan Öztozlu ve beraberindeki heyet, plastik sepet, bez çanta, eldiven, şapka, bere, maske, yağmurluk ve gözlükten oluşan koruyucu ekipmanları, zeytin hasadındaki üreticilere dağıttı. Heybeli Mahallesi Muhtarı Mehmet Çiftçi ve Büyükbelen Mahallesi Muhtarı Ethem İşler’in de eşlik ettiği ziyaretlerde üreticiler yapılan desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Muhtarlar teşekkürlerini iletti

Heybeli Mahallesi Muhtarı Mehmet Çiftçi, yapılan koruyucu ekipman dağıtımından memnun olduklarını belirterek, öncelikle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti. Çiftçi, “Yapılan dağıtımdan dolayı çok memnunuz, teşekkür ediyoruz. Dağıtılan malzemelerden de memnunuz. Daha önce böyle bir şey yoktu, iyi oldu. Herkes memnun. Gözlük, bere, yağmurluk gibi malzemeler olsun kullanılacak. Kış mevsimi geliyor, hasat da kış mevsiminde yapılıyor” dedi. Büyükbelen Mahallesi Muhtarı Ethem İşler, yapılan malzeme desteğinden dolayı teşekkürlerini iletirken, “Geçtiğimiz makine dağıtımında da zeytin kırma makinesi bize tahsis edilmişti, şu an o makinede vatandaşlarımız kendileri getirdikleri zeytinleri kırarak değerlendiriyor. Bugün de Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün işçilere sahip çıkarak, bazı hediyeler dağıttı. Kendisine sonsuz kere teşekkürler, biz kendisinden memnunuz. Görevinde de her zaman başarılar dileriz” dedi. Zeytin hasadındaki üreticiler de kendilerini ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediyesi heyetine teşekkür ederken, gönderilen koruyucu ekipmanlar için de ayrıca teşekkürlerini iletti.

Kaynak:Tarım Pusulası


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TEMA Vakfı: Toprağı korumak hepimizin görevi, Türkiye Çöl Olmasın!Önceki Haber

TEMA Vakfı: Toprağı korumak hepimizin gö...

Kuru Tarımı Yeşertecek Projede Çiftçilere Karakılçık TohumuSonraki Haber

Kuru Tarımı Yeşertecek Projede Çiftçiler...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar