Şekerbank

Büyükşehir'den Sarıgöllü Tarım Emekçilerini Sevindiren Sürpriz

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyükşehir'den Sarıgöllü Tarım Emekçilerini Sevindiren Sürpriz
Tofidass

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından tarım emekçilerine yönelik olarak başlatılan koruyucu ekipman dağıtımı projesi Sarıgöl ilçesinde devam etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, sabah 04:00 itibariyle ilçe merkezinde toplanan işçilere sürpriz yaparak, ovadaki mesai öncesinde hediye takdimi gerçekleştirdi. Kendileri için hazırlanan organizasyondan mutluluk duyduğunu belirten Sarıgöllü tarım emekçileri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk'a teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde tarım emekçilerine yönelik olarak hazırlanan koruyucu ekipman dağıtımı Sarıgöl ilçesinde devam etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Akif Kılıçarslan ve teknik ekiplerden oluşan heyet, koruyucu ekipman dağıtımı için ilk olarak sabah saat 04.00 itibariyle ilçe merkezinde tarım emekçileriyle Sarıgöl Belediyesi önündeki meydanda bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi tarafından temin edilen koruyucu ekipmanları (üzüm sepeti içerisinde bez çanta, şapka, bere, yağmurluk, 2 çift eldiven, ilaçlama maskesi ve ilaçlama gözlüğü) tarım emekçilerine dağıtan heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün selamlarını iletti.

İlçe merkezinin ardından Çimentepe Mahalle Muhtarı Kubilay Tanrıöver ve Tırazlar Mahallesinde tarım emekçileriyle sabah çayında bir araya gelen Öztozlu, Selçuk ve Usta, samimi bir sohbetin ardından koruyucu ekipman dağıtımını sürdürdü.

Günün ağarmasıyla birlikte Aşağı Koçaklar Mahallesinde üretime değer katan işçilerle bir araya gelen heyet, burada da koruyucu ekipman dağıtımı yaparak, tarım emekçilerini sevindirdi. Sarıgöllü tarım emekçileri, kendilerini düşünerek hazırlanan ve adeta sabah sürprizi yaşatan koruyucu ekipman dağıtımı için Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkürlerini iletti.

Kaynak:Tarım Pusulası


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Gıda Analiz Laboratuvarı’nda Çalışmalar SürüyorÖnceki Haber

Gıda Analiz Laboratuvarı’nda Çalışmalar...

Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi İş Birliği Protokolü İmza Altına AlındıSonraki Haber

Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar