Balparmak Apitera, 1500 Eczacıyla Buluştu!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Balparmak Apitera, 1500 Eczacıyla Buluştu!

Balparmak Apitera Plus, Alliance HealthCare’in Kıbrıs Concorde Hotel’de düzenlediği etkinlikte 1500 eczacıyla bir araya geldi. Balparmak gerçekleştirdiği “Apiterapi İle İyi Yaşam” eğitiminde, eczacılara apiterapi ve Apitera Plus Ailesi’nin Balparmak Ar-Ge Merkezi ve TÜBİTAK iş birliğiyle geliştirilen yeni ürünleri hakkında detaylı bilgiler aktardı.

Balparmak, iyi yaşam markası Apitera Plus ile Alliance HealthCare’in 21-27 Kasım tarihleri arasında Kıbrıs Concorde Hotel’de düzenlediği etkinliğe katıldı. Balparmak, etkinlik çerçevesinde 22 ve 25 Kasım tarihlerinde Balparmak Ar-Ge ve Kalite Direktörü Dr. Emel Damarlı moderatörlüğünde, Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada sözcülüğünde “Apiterapi İle İyi Yaşam” başlıklı iki ayrı eğitim gerçekleştirdi. Yoğun ilgiyle karşılanan eğitimde apiterapi ve fitoterapi kombinasyonunun etkileri anlatıldı, eczacıların merak ettiği sorular yanıtlandı. Etkinlik boyunca Balparmak’ın Apitera Plus markasının eczane ekibi, eczacılara Apitera Plus Ailesi ürünlerini tanıttı.

 

Eğitimde Apitera Plus Propolisli Sprey’in yanı sıra alkolle ektrakte edilerek alkolü ortamdan uzaklaştırılan ve tüketiciye giden son üründe taşıyıcı olarak su kullanılan, Türk farmakopisine uygun standardize propolis ekstarktı içeren Apitera Plus Forte Propolis ve Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli ürünlerle ilgili bilgiler de aktarıldı. 

 

TÜBİTAK ve Balparmak Ar-Ge Merkezi iş birliği ile geliştirilen Apitera Plus Propolisli Sprey, propolis, kekik uçucu yağı, nane yağı, adaçayı yağı, limon yağı, çörekotu ve ıtır yağı gibi doğal bileşenler ve E vitamini içeriyor. Hijyenik, oksijen geçirmeyen ve kullanım kolaylığı sağlayan ambalajı sayesinde içerdiği etken maddeleri koruyor ve kolayca taşınabiliyor.

 

Balparmak Ar-Ge Merkezi ve TÜBİTAK işbirliği ile geliştirilen yetişkinlere yönelik Apitera Plus Forte Propolis ve çocuklara yönelik Apitera Plus Propolis Çocuk ürünlerinin içeriğindeki C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunuyor. Alkol türevleri içermediği için yumuşak içimi ile öne çıkan Apitera Plus Propolis ürünleri yiyecek ve içeceğe ilave edilerek kullanılabiliyor. 8 adet tek kullanımlık saşe içeren özel ambalajında satışa sunulan Apitera Plus Propolis ürünleri, standardize, tek kullanımlık ve pratik ambalajı sayesinde cepte ve çantada kolaylıkla taşınabildiği gibi oksijen ve ışıkla teması kesen özel ambalajı sayesinde sahip olduğu etken maddeleri de uzun süre koruyabiliyor. 

Apitera hakkında:

Balparmak’ın iyi yaşam markası Apitera serisi, formülasyonları Balparmak Ar-Ge Merkezi’nde yapılan çalışmalarla belirlenen yenilikçi, takviye edici gıda ürünlerinden oluşuyor. Arı ürünleriyle tedavi olan apiterapi ve bitkilerle tedavi olan fitoterapi uygulamaları Apitera serisinde birleştiriliyor. Bal ve diğer arı ürünlerini özel bitki ekstraktlarını buluşturan Apitera’nın ürün gamında Apitera Zen, Apitera Up, Apitera Mind, ApiteraDox, Apitera Gest, Apitera Kids Muzlu, Apitera Mix Portakallı, Apitera+ Mix, Apitera+ Kids’in yanı sıra Apitera Plus Propolisli Sprey, yetişkinlere yönelik Apitera Plus Forte Propolis ve çocuklara yönelik Apitera Plus Propolis Çocuk ürünleri bulunuyor. Yüzde 100 doğal, katkı maddesi içermeyen Apitera ürünlerinin içeriğinde standart ve kalite kontrolü yapılmış, etken maddesi yüksek hammaddeler yer alıyor. 

 

Kaynak:Tarım Pusulası


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Fındıkta Uygulamalı Budama Eğitimleri Devam Ediyor…Önceki Haber

Fındıkta Uygulamalı Budama Eğitimleri De...

Netafim Damla Sulamayla tütün üretiminde rekor artışSonraki Haber

Netafim Damla Sulamayla tütün üretiminde...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar