Şekerbank

TürkTraktör 1 Milyonuncu Traktörü ile Anadolu Yollarında

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TürkTraktör 1 Milyonuncu Traktörü ile Anadolu Yollarında
Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu TürkTraktör’ün 68 yıllık köklü geçmişinin simgesi olan 1 milyonuncu traktörü Ankaralılarla buluşacak. Kuruluşundan bugüne tarım sektörüne yön veren yüzlerce yeniliği hayata geçiren TürkTraktör, düzenlediği etkinliğinde 1 milyonuncu traktörü ile katılımcıları bir araya getirecek. Etkinlikte ziyaretçiler, TürkTraktör’ün dijital uygulaması TarlamCepte ve 1 milyonuncu traktör hakkında bilgi sahibi olurken düzenlenen çekilişle traktör sahibi olma şansını da yakalayacak.

Tarımı verimlilikle dönüştürüp çiftçiyi geleceğe hazırlama misyonuyla çalıştıklarını belirten TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, “68 yıldır amacımız Türk çiftçisinin her ihtiyacında yanında olabilmek ve çiftçimize her zaman en iyisini sunmak. Bu anlayıştan hareketle, güçlü olduğu kadar esnek üretim kapasitemizle 1 milyonuncu traktörü üretmek gurur dolu hikayemizdeki en kıymetli sayfalardan biri oldu. Şirket tarihimiz boyunca bu noktaya gelmemize vesile olan eski, yeni tüm çalışanlarımıza, paydaşlarımıza ve hissedarlarımıza bu gururu armağan ediyoruz” dedi.

1 milyonuncu traktörü düzenledikleri etkinlik ile Ankara’da sergilemekten dolayı büyük bir heyecan mutluluk yaşadıklarını ifade eden Canbeyli sözlerini şöyle sürdürdü: “Lansmanını gerçekleştirdiğimiz andan itibaren büyük bir teveccüh gördüğümüz 1 milyonuncu traktörümüzü şimdi Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle çiftçilerimizin huzuruna sunuyoruz. Etkinliğimize gelen ziyaretçiler hem 1 milyonuncu traktörümüzün sahadaki performansını deneyimleyecek hem de mobil uygulamamız TarlamCepte’nin ayrıcalıklı özelliklerinden faydalanabilecekler. Umuyorum ki üreteceğimiz iki, üç milyonuncu traktörlerimizle de böylesi keyifli etkinliklerde bir araya geleceğiz.”

Etkinlik İki Gün Sürecek

TürkTraktör’ün 1 Milyonuncu Traktör etkinliği 9-10 Haziran tarihlerinde düzenlenecek. İlk gün Sincan merkezde saat 09:00-17:00 arası 1 Milyonuncu Traktör sergilenirken, katılımcılara Tarlam Cepte uygulamasının yüklenmesi yapılacak. İkinci gün Ayaş-Beypazarı Yolu üstündeki etkinlik ise saat 09:00’dan 15:00’a kadar sürecek. Ziyaretçiler traktör ve ekipmanlar hakkında bilgilendirilirken saat 10:30 ile 13:00 arası tarlada traktörü deneyimleme imkanı bulacak.

Çekilişle Hediye Traktör Kazanma Şansı

1 milyonuncu traktörün sergilendiği etkinlik alanına gelenleri bir de sürpriz bekliyor. Etkinlik alanında Tarlam Cepte uygulamasını yükleyenler arasında yapılacak çekilişle ziyaretçiler, sürpriz ödüllerin sahibi olacak. Çekiliş sonucunda 1 adet New Holland T540S 2WD traktör, 1 adet 3.5 ton römork, 2 adet 3-12 inç pulluk, 5 adet manuel dümenleme kiti AV-MAP, 10 adet TürkTraktör Bakım Kiti ve 20 adet maket traktör şanslı katılımcıların olacak.

Kaynak:Tarım Pusulası


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Federico López’den‘A’dan Z’ye Ceviz Üreticiliği Semineri’Önceki Haber

Federico López’den‘A’dan Z’ye Ceviz Üret...

Bakan Kirişci Gıda Güvenliği Krizi Akdeniz Bakanlar Diyaloğu Toplantısı’na KatıldıSonraki Haber

Bakan Kirişci Gıda Güvenliği Krizi Akden...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar