Şekerbank

Tarım İl Müdürlüğü Kalite Yönetim Sistemi Belgesine Kavuştu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Tarım İl Müdürlüğü Kalite Yönetim Sistemi Belgesine Kavuştu
Tofidass

Düzce Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında belge almaya hak kazandı. Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında belge almaya hak kazanan 31  il müdürlüğüne Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda düzenlenen törenle belgeleri takdim edildi. Törende Düzce Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Harun Kabaoğlu, kalite belgesini Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’nın elinden aldı.

Plaket töreninde bir konuşma yapan Bakan Fakıbaba “Kalite emek, çalışma ve özveri ister. Kalite ve standart yolculuğuna çıkan kardeşlerimizin gösterdikleri çabanın hasadını en kısa sürede göreceğimize inanıyorum.” dedi.

Bakan Fakıbaba, burada yaptığı konuşmada “Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ile yapılan çalışmalar neticesinde belge almaya hak kazanan 31 il müdürlüğümüz ile bunlara bağlı ilçe müdürlüklerimiz ve Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğümüzün çalışanlarını yürekten kutluyorum. Gıda, tarım ve hayvancılık alanlarında nitelikli hizmet sunan, bölgesinde lider ve dünyada söz sahibi bir Bakanlık hedefiyle başlattığımız Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları çok şükür meyvesini vermeye başlıyor.” dedi.

Belgelerini almaya hak kazanan personele teşekkür eden Bakan Fakıbaba, "Bunun sadece bir başlangıç olduğunu ve diğer illerimizin birçoğunun da başvuru sürecini tamamladığını ve en kısa sürede belge almaya hak kazanacaklarını biliyoruz." şeklinde konuştu.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Düzce İl Müdürü Harun Kabaoğlu; “Almış olduğumuz Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile ilgili Sayın Bakanımız Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba'dan Başarı Plaketimizi aldık. Hizmet kalitesinin arttırılması, kalite anlayışının yerleştirilmesi ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak belgelendirilmesi çalışmalarımız devam edecek. Ayrıca bu çalışmada emeği geçen tüm personelimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şebinkarahisar’da Buzağı Sağlığı Projesi Çalışmaları Devam EdiyorÖnceki Haber

Şebinkarahisar’da Buzağı Sağlığı Projesi...

Fakıbaba: Eğer Sayın İnce Konuyu Bilmiyor İse Şimdi ÖğrensinSonraki Haber

Fakıbaba: Eğer Sayın İnce Konuyu Bilmiyo...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar