Şekerbank

Meteoroloji’den son dakika haberi!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Meteoroloji’den son dakika haberi!
Vatandaşlar son dakika hava durumunu merak ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmelere göre ülke genelinde hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. İşte yurtta ayrıntılı hava durumu haberi...

Son dakika gelen hava durumu haberlerine göre kar, yağmur, soğuk hava yerine güneşli ve mevsim normallerinin üzerinde seyreden günler göreceğiz. Dört mevsimin aynı anda yaşandığı yurdumuzda yurt geneli hava sıcaklığı nasıl olacak? İşte yurtta hava durumu…

Yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzeydoğu kesimleri ile zamanla batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, yarın Kıyı Ege ile Manisa, İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Bursa ve Yalova çevreleri ile Antalya'nın batı ilçelerinin yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde iç ve doğu kesimlerde yer yer sis ve pus hadisesi ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda don olayı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Kuzey, iç ve batı kesimlerde 2 ila 6 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu'da kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

UYARILAR

Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA

Parçalı ve yer yer çok bulutlu, yarın öğle saatlerinden sonra İstanbul, Kocaeli, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Tekirdağ çevrelerinin hafif yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde güneydoğu kesimleri ile Edirne çevrelerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

BALIKESİR 0°C, 18°C

Parçalı, zamanla çok bulutlu,yarın öğle saatlerinden sonra hafif yağmurlu

BİLECİK 1°C, 16°C

Parçalı ve çok bulutlu

EDIRNE 1°C, 11°C

Parçalı bulutlu

ISTANBUL 5°C, 15°C

Parçalı ve yer yer çok bulutlu,yarın öğle saatlerinden sonra hafif sağanak yağışlı

EGE

Parçalı, iç kesimlerinin yer yer çok bulutlu, yarın Kıyı Ege ile Manisa çevrelerinin yağmur ve yer yer sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde iç kesimlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

A.KARAHISAR 0°C, 16°C

Parçalı ve çok bulutlu

IZMIR 9°C, 17°C

Parçalı, zamanla çok bulutlu, yarın sağanak yağışlı

MUĞLA 5°C, 14°C

Parçalı, zamanla çok bulutlu, yarın sağanak yağışlı

UŞAK 2°C, 15°C

Parçalı ve çok bulutlu

AKDENİZ

Az bulutlu, batısının parçalı ve yer yer çok bulutlu, yarın Antalya'nın batı ilçelerinin hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde Göller Bölgesinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

ADANA 6°C, 21°C

Parçalı ve az bulutlu

ANTALYA 12°C, 23°C

Parçalı, zamanla çok bulutlu, yarın batı ilçeleri hafif sağanak yağışlı

BURDUR 1°C, 17°C

Parçalı, zamanla çok bulutlu

OSMANİYE 4°C, 22°C

Parçalı ve az bulutlu

İÇ ANADOLU

Parçalı ve yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

ANKARA 2°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu

ESKISEHIR 2°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu

KAYSERİ -1°C, 13°C

Parçalı bulutlu

KIRŞEHİR 1°C, 15°C

Parçalı bulutlu

BATI KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde iç kesimlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

BOLU 1°C, 13°C

Parçalı ve çok bulutlu

KARABÜK 2°C, 18°C

Parçalı ve çok bulutlu

SİNOP 6°C, 11°C

Parçalı ve çok bulutlu

ZONGULDAK 4°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

ARTVİN 5°C, 15°C

Parçalı ve çok bulutlu

GİRESUN 8°C, 12°C

Parçalı ve çok bulutlu

SAMSUN 8°C, 13°C

Parçalı ve çok bulutlu

TRABZON 7°C, 12°C

Parçalı ve çok bulutlu

DOĞU ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte kuzeydoğu kesimlerde don olayı bekleniyor.

ELAZIĞ -3°C, 13°C

Az bulutlu

ERZURUM -8°C, 5°C

Parçalı bulutlu

HAKKARİ -2°C, 10°C

Parçalı bulutlu

MALATYA -1°C, 13°C

Az bulutlu

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

ADIYAMAN 4°C, 16°C

Az bulutlu ve açık

BATMAN -1°C, 15°C

Az bulutlu ve açık

DIYARBAKIR -1°C, 16°C

Az bulutlu ve açık

GAZIANTEP 3°C, 16°C

Az bulutlu ve açık

DENİZLERDE HAVA

Güney Ege'de fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

KARADENİZ

Hava Durumu: Parçalı yer yer çok bulutlu, yarın öğle saatlerinde Batı Karadeniz'in batısı yağmurlu, Rüzgâr: Batı Karadeniz'de doğu ve kuzeydoğu, zamanla güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/s), doğusu yarın 4 ila 6 (30-50 km/sa), Doğu Karadeniz'de doğu ve kuzeydoğu, zamanla batısı güneydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa), batısı gece saatlerinden sonra 3 ila 5 (20-40 km/sa), yarın 4 ila 6 (30-50 km/sa) kuvvetinde; Dalga: 1,0 ila 2,0m, Orta Karadeniz'de 2,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

MARMARA

Hava Durumu: Az bulutlu, zamanla çok bulutlu ve yağmurlu. Rüzgâr: Doğu ve kuzeydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa), zamanla 2 ila 4 (10-30 km/sa) kuvvetinde; Dalga: 0,5 ila 1,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

EGE

Hava Durumu: Parçalı bulutlu, zamanla sağanak yağışlı, Rüzgâr: Doğu ve kuzeydoğu, zamanla güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa) zamanla kuzeyinde 4 ila 5 (30-50 km/s), güneyinde 5 ila 7 (40-60 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,5 ila 2,5m, zamanla güneyinde 3,0m, Görüş: iyi, yağış anında orta.

AKDENİZ

Hava Durumu: Parçalı bulutlu, zamanla Batı Akdeniz'in batısı sağanak yağışlı, Rüzgâr: Doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

VAN GÖLÜ

Hava Durumu: Az bulutlu, Rüzgâr: Doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,5m, Görüş: İyi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Çiftçi tarımsal alet ve makine yatırımından kaçınmadıÖnceki Haber

Çiftçi tarımsal alet ve makine yatırımın...

Gıdada Enflasyon Tek Haneye İndiSonraki Haber

Gıdada Enflasyon Tek Haneye İndi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar