Şekerbank

Kuzfındık Köyünde Yaralar Sarılıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kuzfındık Köyünde Yaralar Sarılıyor
Bolu merkez Kuzfındık Köyü'nde, 12 evin yandığı, çok sayıda ahır ve samanlığın da küle döndüğü yangından sonra vatandaşlarımızın yaraları sarılıyor.

Bolu merkez Kuzfındık Köyü'nde, 12 evin yandığı, çok sayıda ahır ve samanlığın da küle döndüğü yangından sonra vatandaşlarımızın yaraları sarılıyor. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, geçtiğimiz hafta merkeze bağlı Kuzfındık köyünde çıkan yangında evsiz kalan ve hayvanları telef olan vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyarete Bolu Valisi Ahmet Ümit, AK Parti Bolu milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, İl Müdürü İzzet MURAT, teknik personel ve kurum yetkilileri katıldı.

Ziyarette açıklama yapan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih METİN;

“Hayvanları telef olan vatandaşlarımız vardı. Onların da hayvanlarını temin ettik. Kendilerine bugün teslim ettik. Aynı zamanda yine köyde evi yanan vatandaşlarımızın kurtardıkları hayvanların da ihtiyaçlarını gidermek üzere 10 ton kaba yem ve 1 ton da kesif yemini teslim ediyoruz. Yine 12 ailenin kurtardıkları hayvanları var. Bu hayvanlarla ilgili de hayvanların da barınma sorunu için hayvan çadırlarımız da gelecek. Hayvanı dışarıda kalan vatandaşlarımız için ahır imkanı sağlanmış olacak. Onun dışında diğer eksikliklerin giderilmesi noktasında hükümetimiz, devletimiz vatandaşımızın her zaman yanında" dedi.

Konu hakkında açıklama yapan İl Müdürü İzzet MURAT;

“Bakanlığımızın insan odaklı çalışma prensibine paralel olarak Sayın Bakan yardımcımızın desteğiyle yangında zarar gören ailelerimizin zararları telafi edilmeye başlanmıştır. Bu bağlamda başta Bakan yardımcımız Sayın Fatih METİN olmak üzere Sayın Valimiz Ahmet ÜMİT, Bolu Milletvekillerimiz Sayın Av. Arzu AYDIN, Av. Fehmi KÜPÇÜ ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Devletimiz her daim vatandaşının yanındadır” dedi.

Kaynak:Tarım Pusulası

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Deprem Sonrası Ebeveyn ve Çocuk PsikolojisiÖnceki Haber

Deprem Sonrası Ebeveyn ve Çocuk Psikoloj...

Bakan Pakdemirli, Umudun Sesi Buse’yi Ziyaret Etti…Sonraki Haber

Bakan Pakdemirli, Umudun Sesi Buse’yi Zi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar