Şekerbank

Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinin 34. dönem mezuniyet töreni düzenlendi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinin 34. dönem mezuniyet töreni düzenlendi

Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinin 34. dönem mezuniyet töreni düzenlendi. Ülkemizin ve bölgenin en önemli ve köklü Veteriner Fakültelerinden olan Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanlığı tarafından organize edilen “34. Dönem Mezuniyet Törenine” Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Engin Kılıç , Veteriner Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mete Cihan , Kars Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Altıntaş, Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ödül , mezun olacak öğrenciler ve yakınları katıldı. 

Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ödül, Kars İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Altıntaş, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu ve Dekan Prof. Dr. Mete Cihan’ın konuşma yaptığı törende konuşmacılar mezun olan Veteriner Hekimlere hayatlarında başarılar diledi. 

Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ödül tören sonrası yaptığı açıklamada “Bölge Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu olarak Odamızın temellerinin atıldığı, hepimizin mezun olduğu Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinin 34. Dönem mezuniyet törenine katılarak genç meslektaşlarımızın heyecanına ve mutluluğuna ortak olduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz. Bu vesile ile bizleri bu törene davet eden Sayın Dekanımız Mete Cihan Hocamıza buradan teşekkür etmek istiyorum. Mezun olan tüm meslektaşlarımıza meslek hayatlarında başarılar dilerken, Veteriner Hekimlik mesleğini icra ederken meslek etiği ve deontolojik kurallarından ayrılmamalarını, bu güzel günün sonunda hepimizin birlikte tekrar ettiği “Veteriner Hekim Yemini”ne bağlı kaldıkları bir meslek hayatı yaşamalarını diliyorum. Kutsal Veteriner Hekimlik mesleğine ilk adımı attıkları için tekrar genç meslektaşlarımızı tebrik ediyor, kendilerine en derin mesleki saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” diye sözlerini noktaladı.

Kaynak:Tarım Pusulası


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Türk deri ihracatçıları İtalya yolcusuÖnceki Haber

Türk deri ihracatçıları İtalya yolcusu

Giresun’da Şap Hastalığına Karşı 198 bin 527 Büyükbaş Hayvan AşılandıSonraki Haber

Giresun’da Şap Hastalığına Karşı 198 bin...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar