Şekerbank

Bayburt’lu Çiftçiler, “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Kampanyasına Altı İnek Bağışladı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bayburt’lu Çiftçiler, “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Kampanyasına Altı İnek Bağışladı
Tofidass

Kovid-19 hastalığı dünya genelinde etkisini göstermeye devam ederken ülkemizde de virüsle mücadele hem tıbbi, hem ekonomik hem de sosyal yönleriyle sürdürülmeye devam ediyor. "Evde Kal" ve "Hayat Eve Sığar" sloganlarıyla, vatandaşların evlerinde kalması telkin edilirken, çalışma hayatından uzak kalan vatandaşlara yardım amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na Bayburtlu çiftçilerden tam destek geldi.

Milli Dayanışma Kampanyasına birer adet düve bağışlayan Bayburtlu çiftçiler Recep Ali Yaya, Nail Duran, Eşref Öztürk, Şaban Memiş, Adem Memiş ve Fikret Memiş, kampanyaya herkesin destek olması gerektiğini ifade ettiler.

Yardımsever çiftçiler için Vali Cüneyt Epcim de yapmış olduğu açıklamada “Milli birlik ve beraberliğin, dayanışma ve yardımlaşma ruhunun en güzel örneklerinin sergilendiği Bayburt, yeni bir vatanseverlik örneğiyle tüm ülkeye örnek olmuştur. Ülkemizin topyekûn mücadele ettiği salgın hastalık döneminde taşın altına elini koyarak Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına destek olan vefakâr ve cefakâr Bayburt çiftçisini yürekten kutluyor, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Bayburt İl Tarım ve Orman Müdürü Selami Ersen ise “Bayburt her zaman Devletinin ve milletinin yanında olmuş, vatansever ve cömert karakterini bu kez çiftçileri eliyle Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına destekleri ile ortaya koymuştur. Az veren candan, çok veren maldan diyerek kendi ekonomik durumlarını göz ardı ederek, üretimde kullandığı canlı demirbaşlarını bile bağışlayabilen insanımız her türlü takdire şayandır. Allah hepsinden razı olsun, inşallah birlik ve beraberlik içerisinde bu zorlu dönemlerden en güçlü şekilde çıkacağız” dedi.

Bayburtlu çiftçilerin bu örnek davranışlarına Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’de sosyal medya hesabından “Bu dayanışma ruhuna verdikleri destek için bütün üreticilerimizi kutluyorum. Biz Bize Yeteriz Türkiyem” diyerek karşılık verdi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Akay; “Çiftçinin Elektrik Borçları Hasat Zamanına Kadar Ertelenmelidir”Önceki Haber

Başkan Akay; “Çiftçinin Elektrik Borçlar...

Gürer: “Hayvandan İnsana Hastalıklar Bulaşması Daha Dikkatli Takibi Artık Şarttır”Sonraki Haber

Gürer: “Hayvandan İnsana Hastalıklar Bul...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar