Şekerbank

Tarım Kredi’den Kurban vadeli yem kampanyası

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Tarım Kredi’den Kurban vadeli yem kampanyası
Tofidass

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, besicilik yapan yetiştiricilerin yaklaşan Kurban Bayramı öncesi besi yemi ihtiyaçlarının faizsiz olarak karşılanması amacıyla kampanya başlattı.

Ülke tarımının öncü kuruluşu Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, geniş dağıtım kanalı ve örnek çalışmalarıyla üreticileri desteklemeye devam ediyor. Tarım Kredi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi, besicilik yapan yetiştiricilerin besi yemi ihtiyaçlarına yönelik kampanya düzenledi.

Kurban Vadeli Yem Kampanyası hakkında bilgi veren Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi Yem markalı büyükbaş ve küçükbaş hayvan besiciliğine yönelik karma hayvan yemlerinin, Kurban bayramına kadar faizsiz olarak kredilendirileceğini söyledi.

 

Faizsiz 45 gün vade

Kurban Vadeli Yem Kredisi kullanacak ortaklara vade süresi olan 45 gün boyunca hiçbir kredi maliyeti yansıtılmayacağını kaydeden Poyraz “Kampanyamızdan yararlanmak isteyen ve besicilik yapan ortaklarımız, 31 Temmuz 2020 tarihine kadar ortağı oldukları kooperatife müracaatta bulunabilirler” dedi.

 

Besicilere nefes aldıracak kampanya

Kampanyanın, besicilikle uğraşan ve Kurban Bayramını bekleyen küçük ölçekli besiciler için can suyu niteliğinde olduğunu ifade eden Poyraz, şunları söyledi:

“Tarım Kredi, ağırlıklı olarak küçük ve orta ölçekli üreticilere yönelik destek vermekte. Üreticilerin özellikle pandemi süreci sonrasında piyasada yaşanan olumsuzluklardan etkilenmemeleri, Kurban Bayramına kadar ihtiyaçlarının aksamadan karşılanabilmesi amacıyla bu kampanyayı düzenledik. Bir buçuk asırdır ülke tarımının en büyük destekçisi olan Tarım Kredi, her zaman çiftçilerimizin yanında olmaya devam edecek. Amacımız tarımsal üretimin desteklenmesi suretiyle ortaklarımızın ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak ve ülke insanın kaliteli ve sağlıklı gıdaya uygun fiyatlarla ulaşımını sağlamak.”

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÇKS başvuruları için son gün !!!Önceki Haber

ÇKS başvuruları için son gün !!!

Kent içi tarım 'meyve' vermeye başladıSonraki Haber

Kent içi tarım 'meyve' vermeye başladı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar